RADEKBARVA

Finance nastavené na plný výkon
- pro to dělám maximum

  • všechny finanční služby máte pod jednou střechou
  • platíte jen ty finanční produkty, které opravdu potřebujete
  • minimálně jednou ročně aktualizujeme vaše produkty na servisní schůzce
  • dostáváte pravidelně nejdůležitější informace z finančního světa

Můj tým zkušených specialistů je tu i pro vás.

jak šel čas?

1994

V roce 1994 jsem začal podnikat, chtěl jsem pomáhat lidem, zdokonalovat se, učit se a posouvat dál. Na trh přišla pojišťovna Nationale Nederlanden (NN), která v té době nabízela pouze životní pojištění. To byla moje výzva-startovací meta. Odpověděl jsem na inzerát, úspěšně prošel pohovorem a začal…

1996

Po dvou letech spolupráce přišel zlom – klienti, které jsem získal chtěli širší spektrum služeb a proto jsem začal spolupracovat s dalšími pojišťovnami, které nabízely i ostatní pojištění (majetku, aut, odpovědnosti, podnikatelů atd.).

1998

V roce 1998 mě oslovil jeden bankovní ústav abych pro ně pracoval a zprostředkovával úvěry. Myšlenka i náplň práce se mi zamlouvala a doslova nadchla. Prošel jsem školením které jsem úspěšně zakončil zkouškou.

1999

Klientů i spolupracovníků začalo postupně přibývat, tak jsem se rozhodl založit s.r.o. Radek Barva -FiBa. Postupně jsme začali přibírat i další pojišťovny a bankovní domy aby jsme měli pro klienta dostatečný výběr produktů a mohli mu vybrat optimální banku a pojišťovnu podle jeho potřeb.

Situace na trhu s bydlením a hlavně s financováním se slibně rozvíjela, tak jsme svoji činnost směřovali k financování bydlení. Rozhodli jsme se založit ČESKÁ HYPOTEČNÍ financování bydlení s.r.o., která je na trhu už více než 20 let.

2000

V roce 2000 jsem stál u zrodu společnosti ČESKÁ HYPOTEČNÍ financování bydlení. Za víc než dvacet let se stala zkušenou odbornou finančně-poradenskou firmou.

Společnost se začala pomalu rozšiřovat po celé ČR. Dělali jsme akvizice a pomáhali developerům a následně jejich klientům získat hypoteční úvěry.

Radek Barva
...dnes

Dnes mám po více než dvaceti letech za sebou tým profesionálních lidí po celé ČR v různých oborech, které se vzájemně doplňují – hypotéky, spotřebitelské úvěry, reality, pojištění, investice, právní služby a další.

Za více než dvacet let naší praxe jsme pomohli s financemi několika tisícům individuálních i firemních klientů.

Všichni tito specialisté jsou vám k dispozici – společně najdeme to nejlepší řešení vašich potřeb.

To je pro mě ta nejlepší odměna za naši kvalitní práci, kterou děláme s láskou a pokorou.

Mám dobrý pocit že se nám podařilo na trhu stabilizovat společnost, která pomáhá neustále lidem řešit jejich potřeby a to na jednom místě, pod jednou střechou.

Kvalitní finanční služby bez starostí a pod jednou střechou – to je naše motto.

Můj život není jenom o práci. Od dětství se věnuji sportu, rád se toulám přírodou, uchvátily mě hory a moře. Jezdím na kole, motorce, koloběžce a in-line bruslích. Mám rád saunu a jógu. Relaxuji při procházkách se svým královským pudlem Jackem. Rád poznávám nová místa a rád se vracím zpět ke své rodině domů.

Radek Barva

moje záliby aneb

co dělám,
když odpočívám

Radek Barva
Radek Barva

Mám rád pohyb. Nejen vlastní silou – v přírodě na kole nebo na lyžích. Jsem fanda i do rychlých strojů a rád proženu svojí motorku ve vysokých otáčkách :-).

Velkou vášní je i moje práce. Když zrovna nemám schůzky s klienty a nepočítám modely nebo nepřipravuji smlouvy, studuji, co děje ve financích nového. Chci být pořád na vysoké odborné úrovni. To je základ.

Radek Barva

povinné informace

Jsem zapsaný v Živnostenském rejstříku vedeného u MÚ v Rokycanech pod č.j. MeRo/647/OŽ/20.

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje Radek Barva a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti:

  • pojištění registrovaní podle zákona č. 170/2018 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele pojištění,
  • investic podle zákona č. 256/2004 Sb. jako vázaní zástupci investičního zprostředkovatele,
  • doplňkového penzijního spoření podle zákona č. 427/2011 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele doplňkového penzijního spoření,
  • spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru,

 

společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 – Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000.

Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs , kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.